Fusha Creative

WEB TASARIM

Web tasarımı hizmetleriyle SEO ve mobil uyumlu web sitesine sahip olun

Fusha Creative Web ekibi işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, SEO altyapısına sahip internet siteleri hazırlar.

Mobil uyumlu

Ekibimiz, işletmenizin internet sitesini mobil ve masaüstü olmak üzere tüm cihazlardan yüksek performans görünecek şekilde mobil uyumlu olarak hazırlar. Web sayfanızın tasarımı sırasında ilgili bilgileri mobil görünümünde tekrar düzenler. İnternet siteniz cep telefonundan, tableten ve masaüstü cihazlardan kolaylıkla erişilir.

Responsive teknolojisi olarak adlandırılan internet sitelerinde mobil uyumluluk sayesinde web sitenize mobilden giriş yapan ziyaretçiler aradıklarını çok kısa sürede bulsun.

Arama motorlarına uyumlu

Uzman ekibimiz ile işletmenizin internet sitesini Google ve diğer arama motorlarının göz önüne aldığı kriterlere dikkat ederek hazırlar ve gelişmiş SEO teknikleri işletmenizin Google’Da bulunmasını ve üst sırada çıkmasını kolaylaştırır.

Yönetim paneli ve CMS

Hazırladığımız internet sitelerindeki gelişmiş ve sade kontrol paneliyle internet sitenizdeki içeriği kolayca değiştirin ve internet sitenizi hızlı bir şekilde güncelleyin. Size özel yönetim paneli ile, haber ve görsel gibi bilgi girişlerinizi yapmanızı, varolan içeriği kolay ve hızlı şekilde değiştirmenizi sağlıyoruz.

İnternet sitelerimizin neredeyse tamamında dünyanın en fazla tercih edilen ve en yaygın içerik yönetim sistemi WordPress’i kullanıyoruz. WordPress gelişmiş teknolojisi ve sadeleştirilmiş yapısı sayesinde de Google arama motorunda internet siteniz için avantajlı bir konum elde etmenize yardımcı olur.

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL!
Web-Tasarım