Fusha Creative

E-TİCARET ENTEGRASYONU

Müşterileriniz kolay ve pratik e-ticaret sitelerinden alışveriş yapsın!

Fusha Creative Web ekibi, işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, SEO altyapısına sahip, ödeme sistemlerinin sorunsuz çalıştığı E-Ticaret siteleri hazırlar.

Satış odaklı

İşletmenizin E-ticaret sitesini, sepet sayfalarını müşteri adaylarınızın tüm süreçleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde tamamlayacağı sadelikte hazırlıyoruz. Ürün satışına öncelik verip ve satın alma işlemlerini mümkün olduğunca kolaylaştırma hedeflerinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Yüksek reklam performansı

Dijital pazarlama çalışmalarınızın daha verimli olması için internet sitenizi Google reklamları, Facebook ve Instagram reklamlarına uyumlu olacak şekilde hazırlıyoruz. Böylece reklamlar ile aldığınız ziyaretçilerden daha yüksek oranda satış elde edersiniz. Google alışveriş reklamları için gereken ürün tanımlamalarını ve XML bağlantılarını sorunsuz bir şekilde projelendiriyoruz.

Bağımsız platform!

E-ticaret sitenizi isterseniz WooCommerce, Magento gibi açık kaynak kodlu sistemler isterseniz de Akıllı Ticaret, Platin Market, Shopify gibi yaygın olarak kullanılan sistemleri ile süsleyin.

HEMEN ÜCRETSİZ TEKLİF AL!
E-Ticaret-Siteleri